Ochotnicza Straż Pożarna z Polnicy z wizytą szkoleniową w EKO „Szkole Życia” w Wandzinie

 

 

 

18 września 2020 roku w EKO „Szkole Życia” w Wandzinie po raz kolejny odbyły się warsztaty edukacyjne z zakresu pożarnictwa, ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa medycznego, wodnego, gaśniczego i technicznego, które przeprowadzone zostały przez druhów zaprzyjaźnionej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Polnicy.

Program ćwiczeń obejmował wykład połączony z praktycznym instruktażem sprzętowym. Uczestnicy szkolenia mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszym, specjalistycznym sprzętem ratowniczo - gaśniczym wykorzystywanym przez OSP z Polnicy. 

Cykliczne, cotygodniowe zajęcia z zakresu ochrony przeciwpożarowej i działań ratowniczo - gaśniczych prowadzone są przy udziale Ochotniczej Straży Pożarnej w Wandzinie oraz innych zaprzyjaźnionych jednostek OSP w ramach krótkoterminowego programu terapeutycznego dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych realizowanego w EKO "Szkole Życia" w Wandzinie.

Dziękujemy druhom jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Polnicy za wizytę w Wandzinie. Dziękujemy przede wszystkim za doskonałe przeprowadzenie szkolenia, specjalistyczną wiedzę i co ważne, umiejętne dzielenie się nią, jak i za wspólnie spędzony czas z  ogromną przyjemnością dla wszystkich uczestników.

 

 

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy,

Twoja wpłata przybliża nas do celu zakupu busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wdzięczni, że pomagasz nam budować warunki do godnego życia i dawania chorym poczucia bezpieczeństwa i zaopiekowania