• EKO „Szkoła Życia”

    Naszym celem jest pomoc drugiemu człowiekowi, który z jakichś powodów na moment utracił panowanie nad swoim życiem.

Ochotnicza Straż Pożarna z Polnicy z wizytą szkoleniową w EKO „Szkole Życia” w Wandzinie

 

 

 

18 września 2020 roku w EKO „Szkole Życia” w Wandzinie po raz kolejny odbyły się warsztaty edukacyjne z zakresu pożarnictwa, ochrony przeciwpożarowej, ratownictwa medycznego, wodnego, gaśniczego i technicznego, które przeprowadzone zostały przez druhów zaprzyjaźnionej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Polnicy.

Program ćwiczeń obejmował wykład połączony z praktycznym instruktażem sprzętowym. Uczestnicy szkolenia mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszym, specjalistycznym sprzętem ratowniczo - gaśniczym wykorzystywanym przez OSP z Polnicy. 

Cykliczne, cotygodniowe zajęcia z zakresu ochrony przeciwpożarowej i działań ratowniczo - gaśniczych prowadzone są przy udziale Ochotniczej Straży Pożarnej w Wandzinie oraz innych zaprzyjaźnionych jednostek OSP w ramach krótkoterminowego programu terapeutycznego dla osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych realizowanego w EKO "Szkole Życia" w Wandzinie.

Dziękujemy druhom jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Polnicy za wizytę w Wandzinie. Dziękujemy przede wszystkim za doskonałe przeprowadzenie szkolenia, specjalistyczną wiedzę i co ważne, umiejętne dzielenie się nią, jak i za wspólnie spędzony czas z  ogromną przyjemnością dla wszystkich uczestników.

 

 

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.