Ośrodek Leczenia Uzależnień od Narkotyków, Dopalaczy NFZ | Ośrodki Odwykowe dla Narkomanów Pomorskie

Poradnia stomatologiczna

Stowarzyszenie Solidarni „PLUS” EKO „Szkoła Życia” w Wandzinie prowadzi Poradnię Stomatologiczną dla osób bezdomnych, uzależnionych, żyjących z HIV/AIDS, HCV, HBV i in.

Poradnia znajduje się na terenie ośrodka w Wandzinie (Gmina Przechlewo). Pacjenci przyjmowani są w poniedziałki, wtorki i środy. W celu zarejestrowania się do stomatologa prosimy o kontakt telefoniczny: (59) 83 23 413 lub mailowy: wandzin@wandzin.pl.

Od kwietnia 2013 roku Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS” EKO „Szkoła Życia” w Wandzinie prowadzi Poradnię Stomatologiczną dla osób bezdomnych, uzależnionych, żyjących z HIV/AIDS, HCV, HBV i in. Poradnia jest odpowiedzią na powszechny wśród ww. grupy problem ograniczonego dostępu do usług stomatologicznych.

Usługi świadczone w ramach Poradni Stomatologicznej w Wandzinie są bezpłatne, a sama oferta obejmuje kompleksowe leczenie stomatologiczne, w tym wykonywanie protez. Poradnia wyposażona jest w profesjonalny sprzęt i spełnia wszelkie wymogi zarówno Narodowego Funduszu Zdrowia, jak i Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej. Osoby, które chcą skorzystać z usług poradni, muszą posiadać ubezpieczenie i dowód osobisty (PESEL). 

W celu zarejestrowania się do stomatologa prosimy o wcześniejszy kontakt
telefoniczny: (59) 83 23 413 lub
mailowy: wandzin@wandzin.pl

Warto wiedzieć:

  • Zgodnie z zaleceniami Pomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia osoby przebywające na oddziałach leczenia uzależnień w dniu wizyty w Poradni Stomatologicznej powinny być wypisane na przepustkę.
  • Aby usprawnić działanie poradni oraz ograniczyć koszty dojazdu do Wandzina doradzamy Państwu przyjazd większą grupą z jednego miejsca/instytucji/ośrodka.

Oddział posiada kontrakt z NFZ. Leczenie jest bezpłatne, finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Skip to content