Donat Kuczewski Przewodniczący Zarządu Głównego Stowarzyszenia Solidarni „PLUS” laureatem nagrody „Srebrnego drzewka 2021”

 


W dniu 6 listopada 2021 r. podczas uroczystej gali w Teatrze Muzycznym w Gdyni wręczono "Srebrne Drzewka" osobom szczególnie zaangażowanym w obszarze pomocy i integracji społecznej na terenie województwa pomorskiego.

Laureatem tegorocznej nagrody "Srebrnego Drzewka"  przyznawanej przez Marszałka Województwa Pomorskiego został Donat Kuczewski Przewodniczący Zarządu Głównego Stowarzyszenia Solidarni "PLUS" w Wandzinie.

 

Donat Kuczewski

Srebrne Drzewka to nagroda  przyznawana za wybitne i nowatorskie rozwiązania, służące promowaniu dobrych praktyk oraz wszelkiego rodzaju wysiłków zmierzających do podniesienia efektywności działań z zakresu pomocy i integracji społecznej w województwie pomorskim. 


 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy,

Twoja wpłata przybliża nas do celu zakupu busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wdzięczni, że pomagasz nam budować warunki do godnego życia i dawania chorym poczucia bezpieczeństwa i zaopiekowania