W EKO „Szkole Życia” w Wandzinie powstała Strefa Aktywności

Strefa Aktywności liczy 5 stołów betonowych do gry na świeżym powietrzu. Są to: dwa stoły do gry w piłkarzyki (w tym, jeden dedykowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich), stół do gry w tenisa stołowego, podwójny stół do gry w szachy i chińczyka, pojedynczy stół do gry w szachy oraz ławka i kosz na odpady.

Realizacja przedsięwzięcia pozwoliła na stworzenie miejsca do aktywności na świeżym powietrzu, a co za tym idzie prowadzenie cyklu regularnych zajęć aktywności fizycznej dla podopiecznych Ośrodka w Wandzinie. Organizacja zajęć ma na celu wzmocnienie motywacji do udziału w różnorodnych formach aktywności intelektualnej i ruchowej.

Utworzenie Strefy Aktywności w Wandzinie było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach zadania publicznego z zakresu Pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób – Moduł II WSPARCIE OSÓB W KRYZYSIE BEZDOMNOŚCI. Program „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” oraz dzięki wsparciu finansowemu Gminy Przechlewo w ramach zadania publicznego „SPORT TO ZDROWIE!

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy,

Twoja wpłata przybliża nas do celu zakupu busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wdzięczni, że pomagasz nam budować warunki do godnego życia i dawania chorym poczucia bezpieczeństwa i zaopiekowania