Ośrodek Leczenia Uzależnień od Narkotyków, Dopalaczy NFZ | Ośrodki Odwykowe dla Narkomanów Pomorskie

Kategorie
Aktualności

W EKO „Szkole Życia” w Wandzinie powstała Strefa Aktywności

Czytaj więcej

Strefa Aktywności liczy 5 stołów betonowych do gry na świeżym powietrzu. Są to: dwa stoły do gry w piłkarzyki (w tym, jeden dedykowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich), stół do gry w tenisa stołowego, podwójny stół do gry w szachy i chińczyka, pojedynczy stół do gry w szachy oraz ławka i kosz na odpady.

Realizacja przedsięwzięcia pozwoliła na stworzenie miejsca do aktywności na świeżym powietrzu, a co za tym idzie prowadzenie cyklu regularnych zajęć aktywności fizycznej dla podopiecznych Ośrodka w Wandzinie. Organizacja zajęć ma na celu wzmocnienie motywacji do udziału w różnorodnych formach aktywności intelektualnej i ruchowej.

Utworzenie Strefy Aktywności w Wandzinie było możliwe dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach zadania publicznego z zakresu Pomocy społecznej, w tym pomocy rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób – Moduł II WSPARCIE OSÓB W KRYZYSIE BEZDOMNOŚCI. Program „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym” oraz dzięki wsparciu finansowemu Gminy Przechlewo w ramach zadania publicznego „SPORT TO ZDROWIE!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content