Stowarzyszenie Solidarni „PLUS” z wizytą studyjną w hiszpańskiej Kantabrii.


W dniach 23 – 24 listopada 2021 roku w hiszpańskiej Kantabrii przedstawiciele partnerskich regionów z Łotwy, Polski i Hiszpanii wzięli udział w trzeciej Misji Ekonomii Społecznej, w ramach której odbyły się warsztaty oraz wizyty studyjne w lokalnych przedsiębiorstwach społecznych. W wydarzeniu, jako Partner projektu wzięło udział Stowarzyszenie Solidarni „PLUS” w Wandzinie reprezentowane w osobie Pana Pawła Woźniakowskiego.

źródło: https://rops.pomorskie.eu

Od lutego 2021 roku cztery regiony: hiszpańska Kantabria (lider), łotewskie Vidzeme, włoska Lombardia oraz Województwo Pomorskie realizują projekt SELF w ramach unijnego programu COSME, którego celem jest poszukiwanie skutecznych rozwiązań w zakresie rozwoju lokalnego w oparciu o sektor ekonomii społecznej. Rozwiązania te mają przede wszystkim przyczyniać się do wzmocnienia odporności społeczności lokalnych na kryzysy, choćby takie jak trwająca od 2020 pandemia COVID-19.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.

Dziękujemy za wsparcie!

Dziękujemy,

Twoja wpłata przybliża nas do celu zakupu busa do przewozu osób niepełnosprawnych. Jesteśmy wdzięczni, że pomagasz nam budować warunki do godnego życia i dawania chorym poczucia bezpieczeństwa i zaopiekowania